Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Взаємодія та партнерство
30.05.2019
Взаємодія та партнерство
На бізнес-майданчику «Книжкового Арсеналу» управлінці та підприємці, випускники та викладачі kmbs дискутували про парадигму взаємодії у сучасному світі.

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал»- це інтелектуальна подія, де взаємодіють книжкова, літературна, мистецька сцени, втілюються спільні якісні, актуальні й інноваційні проекти. У2019-му важливою складовою «Книжкового Арсеналу» вже традиційно став бізнес-майданчик kmbs

Темою цьогорічного майданчику стали «Взаємодії та партнерство». Адже границі бізнесу сьогодні є ширшими, аніж фізичні межі компанії, він є частиною більшої системи: кластеру, екосистеми, країни тощо. Світ змінюється щохвилини – і спонукає управлінців змінювати своє мислення у бік партнерства. Завдання топ-менеджера сьогодні - визначити й окреслити межі свого впливу, відповідальності та розвитку, відшукати своє місце не тільки у власній, але й у більшій системі та досягти нового рівня взаємодії з іншими гравцями.  

На бізнес-майданчику kmbsвідбулося 10 дискусій, участь в яких взяли 32 спікери та більше 700 слухачів. Підприємці, топ-менеджери, випускники та викладачі kmbs обговорювали нові бізнес-книжки, які нещодавно вийшли українською, розмовляли про персональний розвиток керівника та його спроможності до взаємодії, про приклади реалізації управлінських рішень у партнерстві з іншими гравцями, про інноваційні  компанії України і світу, про нові парадигми підприємництва. А декан kmbsОлександр Саврук, видавець Костянтин Кожемяка та мистецтвознавиця Діана Клочко дискутували про вплив мистецтва на формування людини і бізнесу. 

З повною програмою та книжками, які були представлені на бізнес-майданчику kmbs, можна ознайомитись тут

kmbs live