Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Стратегічні архітектори презентували стратегії, що впливатимуть на розвиток України
12.02.2020
Стратегічні архітектори презентували стратегії, що впливатимуть на розвиток України
Випускні проєкти захистили власники великих бізнесів, управлінці фінансових і державних інституцій, лідери зі сфери релігії та культури, керівництво сектору безпеки і оборони.

Вміння дивитись на звичні речі під іншим кутом це результат інтелектуальної взаємодії управлінців із начебто не пов’язаних на перший погляд сфер. 

Нещодавно п’ятий набір Школи стратегічного архітектора презентував стратегії, які впливатимуть на якісні перетворення у нашій країні. Випускні проєкти захистили власники великих бізнесів, управлінці фінансових і державних інституцій, лідери зі сфери релігії та культури, керівництво сектору безпеки і оборони.

Києво-Могилянська Бізнес-Школа незмінно об’єднує ключових гравців різноманітних систем. Навчання на MBA-програмах допомагає лідерам сміливо трансформувати свої бізнеси, а на стратегічних програмах Школи народжуються рішення, що безпосередньо впливають на розвиток України.

Вкотре kmbs доводить, що унікальне середовище найповніше розкриває потенціал та сприяє втіленню масштабних ідей. 

Раді привітати випускників п’ятого набору Школи стратегічного архітектора із приєднанням до потужної спільноти тих, хто бере на себе відповідальність за наше спільне майбутнє.

 

1 / 10
kmbs live