Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Спільнота випускників kmbs вітає нових членів
03.07.2019
Конвокація
Спільнота випускників kmbs вітає нових членів
Учасники шести MBA-груп отримали дипломи на церемонії Конвокації Києво-Могилянської академії та долучилися до Alumni-спільноти kmbs.

Традиційна для Києво-Могилянської академії церемонія Конвокації є завершальним святом для випускників магістерських програм, докторської школи НаУКМА та MBA-програм Києво-Могилянської бізнес-школи. Цього року довгоочікувані дипломи отримали учасники шести MBA-груп kmbs. Випускники Presidents’ MBA, Executive MBA, Master of Banking and Finance, AgriFood MBA долучилися до спільноти Могилянки на Контрактовій площі.

 

Гостею Конвокації стала Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України. Вона привітала учасників церемонії наступними словами: «Могилянці завжди вирізнялися серед інших випускників. Зараз саме soft skills відіграють головну роль у кар`єрі та особистісному розвитку управлінця».

 

Після офіційної частини Конвокації та підкидання бонетів випускники MBA-програм разом із викладачами та командою kmbs вирушили до ArtHall D12 на Десятинній, щоб продовжити свято у дружньому колі. Родзинкою святкування стала групова мистецька робота випускників над поетичним перформансом, вокальним виступом та хореографічною постановкою. 

 

Також випускників привітали декан kmbs Олександр Саврук, випускник і викладач kmbs Cергій Ноздрачов та цьогорічний випускник Presidents` MBA Дмитро Лазненко. 

Випускники MBA-програм, які за час навчання здійснили найбільший стрибок у розвитку себе та свого бізнесу, отримали спеціальну відзнаку декана kmbs «Прорив»:

 

  • Кошелівська Ольга, група Executive MBA-29
  • Лужецький Сергій, група Presidents’ MBA-16
  • Жильцова Олена, група Executive MBA-30
  • Бортник Вадим, група Presidents’MBA-17
  • Мовчан Сергій, група MBF-9
  • Наталія Маєвська, група AgriFood MBA-1

 

Нові MBA-випускники долучилися до Alumni-спільноти kmbs і відтепер матимуть можливість брати участь у зустрічах, міжнародних модулях, спеціальних подіях, а ще - стати частиною нового формату взаємодії випускників - powered kmbs alumni platform. Усе це допомагатиме їм на практиці втілювати принцип «навчання протягом всього життя».

kmbs live