Школа для лідерів,
які прагнуть змін

Дізнайся першим

Останні новини KMBS в реальному часі

Останні події та новини з життя KMBS дізнавайтеся у розділі KMBS Live що знаходиться у верхньому правому куті екрану

Відкрити kmbs live
Головна
/
Новини
/
Навчання без кордонів
15.05.2020
International
Partnerships
Навчання без кордонів
Викладачі kmbs та Magellan Institute (Париж) провели заняття для міжнародної HR-спільноти.

Однією з ціннісних складових Києво-Могилянської Бізнес-Школи є взаємодія зі світовою спільнотою та налагодження партнерських відносин із міжнародними навчальними інституціями.

Серед прикладів такої співпраці є обмін досвідом, найкращими практиками та кейсами між викладачами kmbs та Magellan Institute (Париж).

Так, нещодавно викладачка kmbs Марина Стародубська була запрошеною лекторкою в Magellan Institute. Вона взяла участь в інтерактивному занятті та панельній дискусії спільно з професорами Хосе-Маріа Аулатт, колишнім директором з управління персоналом групи Arc International та Бертраном Кутьє, колишнім віце-президентом з HR у напрямку міжнародної мобільності та управління компанії Airbus Helicopters.

Під час заняття спільно з HR-практиками із Франції, ОАЕ, Люксембургу, Канади, Китаю та Іспанії розглядали український кейс, обговорювали HRM та вплив культурних аспектів на успіх злиття і поглинання компаній.

Зокрема, зосередились на 5 ключових HRM-стратегіях під час злиття і поглинання; обговорили, як допомогти обидвом компаніям перейти від управління ризиками до управління змінами, використовувати модель культурного аналізу під час необхідних HR-втручань та враховувати у процесі важливі аспекти HRM.

Magellan Institute є міжнародною бізнес-школою із фокусом на HRM-навчанні; заснована Magellan Circle — професійною спільнотою, що об’єднує понад 300 багатонаціональних корпорацій та близько 1500 HR-фахівців у Франції та інших країнах.

kmbs live